Obchodní informace
Dodací podmínky

Termín dodávky

Výrobky dodáváme do jednoho měsíce po obdržení závazné písemné objednávky. Po předběžné dohodě lze tento termín zkrátit.

Ceny výrobků

Ceny jsou uvedeny v ceníku, který je platný pro dané období. Přiložená a řádně vyplněná (ve všech kolonkách, včetně ceny a čísla Vašeho nebo jiného kontaktního telefonu) "Smlouva o dílo" plně nahrazuje objednávku. Navýšení ceny o 3% při jiné barvě než je bílý lesk.

Způsob dopravy

Pokud nemá zákazník možnost zajistit si dopravu sám, zašleme mu zboží prostřednictvím přepravce. (ČD, CS EXPRES, TOPTRANS a pod.) Zásilka je doručena až k adresátovi v ČR do dvou dnů, anebo jako spěšninová zásilka ČD na příslušné nádraží. V případě odeslání balíme zboží do nevratných obalů, které, stejně jako vlastní přepravu hradí zákazník.

Forma úhrady

Zákazník při osobním odběru platí zboží v hotovosti. V případě odeslání provede úhradu složenkou nebo příkazem k úhradě po převzetí zboží. Způsob úhrady je nutno uvést již v objednávce. Toto ustanovení se nevztahuje na zahraniční odběratele, kterým je po obdržení objednávky vystavena faktura a po její úhradě odesláno zboží.

Smlouva o dílo ve formátu .doc